خانه محصولاتدستگاه تمیز کردن اولتراسونیک صنعتی

لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی

گواهی
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
نظرات مشتریان
AGSONIC قادر است وسایل بیشتری را در کمتر از نیمی از زمان تمیز کند. وسایلی که برای تمیز کردن آنها 15-20 دقیقه یا بیشتر صرف می شد ، اکنون در 3-5 دقیقه کاملاً تمیز می شوند و به آنها مزیت رقابتی نسبت به سایر مغازه های منطقه می دهد.

—— خدمات تعمیر مگنوس

تعهد ما این است که بیشترین اهانت را به مشتریان خود ارائه دهیم ، و AGSONIC به من کمک می کند تا آن قول را عملی کنم. "

—— شرکت Paul— Saw

من با پاک کننده اولتراسونیک آگسونیک 100٪ موفقیت دارم. کاربراتور را جدا می کنیم و آنها را درون پاک کننده می ریزیم. من تضمین می کنم وقتی آنها از دستگاه بیرون بیایند ، آنها عالی خواهند بود. نمی توانم به اندازه کافی بگویم با این دستگاه پول خود را ده برابر می کنید. این جذاب ترین ابزار روی کره زمین است. "

—— شرکت خوان - دریایی

در گذشته یک روز کامل طول می کشد تا به صورت دستی مواد پشتیبانی را از برخی قسمت های 3D حذف کنید. اکنون ما فقط قطعات را درون دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک AGSONIC قرار داده و در حالی که آنها تمیز می شوند کار دیگری انجام می دهند. بعد از سه ساعت ، قطعات خوب و تمیز داریم. "

—— علامت

چت IM آنلاین در حال حاضر

لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی

لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی
لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی

تصویر بزرگ :  لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: AGSONIC
گواهی: CE
شماره مدل: T-2090
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 واحد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: چوبی مورد
زمان تحویل: 10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000 عدد / ماه

لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله طولانی 1500 لیتری مخزن برای لوله های مبدل حرارتی

شرح
مواد: استیل ضد زنگ 304 کاربرد: تمیز کردن لوله های طولانی لوله
ظرفیت مخزن: 1500L صنعت: برای لوله های حرارتی ، لوله مبدل حرارتی
گزینه 2: تصفیه روغن فرکانس: 40kz
برجسته:

مخازن تمیز کردن اولتراسونیک صنعتی

,

ماشین لباسشویی اولتراسونیک صنعتی

دستگاه تمیز کردن التراسونیک لوله بلند لوله برای لوله های حرارتی ، لوله مبدلهای حرارتی

خصوصیات تمیز کردن اولتراسونیک

تمیز کردن اولتراسونیک برای ایجاد کاویتاسیون در مایع از امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می کند. حباب های پر انرژی حاصل از آلاینده های چسبنده به بسترهایی از قبیل فلزات ، پلاستیک ، شیشه ، لاستیک ، سرامیک و غیره عمل می کنند. این عمل به سوراخ های کور ، ترک ها و فرورفتگی ها نفوذ می کند تا کاملاً اثرگذاری از آلودگی بچسبد و یا روی سطح جامد تعبیه شود. آلاینده ها می توانند شامل گرد و غبار ، خاک ، روغن ، رنگدانه ها ، گریس ، ترکیبات پولیش ، مواد شار ، دوده و غیره باشند. تمیز کردن اولتراسونیک می تواند برای طیف گسترده ای از اشکال قطعه کار ، اندازه و مواد استفاده شود و ممکن است نیازی به جداسازی بخشی قبل از تمیز کردن نباشد.

تجهیزات تمیز کردن التراسونیک برای لوله های حرارتی ، لوله مبدلهای حرارتی

فرآیند ماشین تمیز کردن التراسونیک لوله بلند لوله

هنگامی که انرژی اولتراسونیک به یک محلول تمیز کردن ، کاویتاسیون وارد می شود ، پایه تمیز کردن اولتراسونیک رخ می دهد. انرژی التراسونیک باعث ایجاد الگوهای متناوب مراحل کم فشار و زیاد می شود. در طی مراحل کم فشار ، حباب های دقیقه ای یا حفره های خلاء تشکیل می شوند.

در طی مراحل فشارخون بعدی ، کاویتاسیون صورت می گیرد ، جایی که حباب ها با خشونت منفجر می شوند. کاویتاسیون یک عمل شستشوی شدید را فراهم می کند که هنگام مقایسه با خیساندن ساده یا غوطه وری با آشفتگی ، به سرعت تمیز کردن بی نظیر منجر می شود. علاوه بر این ، حباب ها به اندازه کافی کوچک هستند تا حتی در شکاف میکروسکوپی نفوذ کنند.

دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک لوله بلند لوله

یک ژنراتور ، مبدل و مخزن سیستم تمیز کردن مافوق صوت ما را تشکیل می دهند .

ژنراتور انرژی الکتریکی را به مبدل تأمین می کند ، که به صورت امواج فشار به انرژی مکانیکی تبدیل می شود.

انرژی اولتراسونیک وارد محلول تمیز کردن در مخزن می شود و حفره ای را ایجاد می کند که محتویات آن را با دقت و تمیز انجام می دهد.

مزایای دستگاه تمیز کردن مافوق صوت ابزار دقیق

دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک قدرت صنعتی با کارایی بالا و تمیزکاری روی قطعات موتور ، کاربراتور و قطعات موتور را ارائه می دهد

01: رسوبات کربن را از کاربراتور و همه نوع قطعات موتور پاک می کند

02: گریس های روغنی ، روان کننده ها ، رنگ ها ، زنگ زدگی و کثیف را حذف می کند (با پیش تمیز کردن در موارد مشابه

03: ابزار دقیق

04: در اعماق قسمت نفوذ می کند و سوراخ ها ، دیافراگم ها و شکاف های کوچک را تمیز می کند

05: قطعات حساس مانند سیم کشی و پلاستیک را بدون آسیب تمیز کنید

06: برای نظافت موثر نیازی به بینایی ندارد

07: به دلیل تمیز بودن زیاد ، ماندگاری بخشی را تضمین می کند

دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک بلوک AG موتور در حال تحول در روش ها و فرآیندهای تمیز کردن در کف مغازه خودرو و مکانیک است ، دستگاه تمیز کردن مافوق صوت بلوک موتور ما می تواند انواع قطعات خودرو ، هواپیما و موتورهای دریایی را تمیز کند ، فن آوری اولتراسونیک برای تمیز کردن قطعات کار دستی را ضمن تهیه فراهم می کند شما با عمل تمیز کردن عالی ، بیشتر قسمتها را می توان با راه حل های مبتنی بر آب سازگار با محیط زیست تمیز کرد

دستگاه های تمیز کردن اولتراسونیک بر اساس اصل همزن حلال های تمیز کننده با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا کار می کنند ، همزن اولتراسونیک باعث ایجاد میلیون ها حباب میکروسکوپی می شود که باعث آزاد شدن مقادیر زیادی از انرژی می شود ، این عمل ، به عنوان حفره ها شناخته می شود ، هرگونه آلاینده گیر کرده به سطح یک قسمت را جدا می کند حفره های مافوق صوت هر سطح در تماس با مایع تمیز کننده را کاملاً تمیز می کند

در حالی که تمیز کردن اولتراسونیک بهترین راه حل تمیز کردن عمیق مناسب برای قطعات موتور است ، انتخاب ترکیب صحیح دستگاه تمیز کردن و شیمی تمیز کردن آن می تواند کمی مشکل پیدا کند ، در انتخاب نیاز به کمک دارید ، اینها چندین پایه است که باید بدانید ، این همان جایی است که ما وارد می شویم ، با AG تماس بگیرید و مهندس ما به شما در انتخاب صحیح ماشین تمیز کردن و شیمی ماشین کمک می کند

دامنه تمیز کردن دستگاه تمیز کردن التراسونیک لوله لوله AG Long لوله

مناسب برای انواع دستگاه تمیز کردن التراسونیک لوله لوله بلند

دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک AG Precision Instrument تمام انواع قطعات موتور را به طور موثر و تمیز تمیز می کند

01: خودرو: رسوبات کربن ، گریس و سایر انواع کثیف و آلاینده ها را از کاربوتور ، منیفولدهای اگزوز ، بلوک های سیلندر ، موتورسیکلت های دو زمانه و 4 سکته مغزی ، دستگاه های برفی ، سیلندرهای ATV و سرها و موارد دیگر به طور کامل حذف می کند.

02: دریایی: مناسب برای موتورهای داخل و خارج از کشور ، شیمی تمیز کردن بر روی قطعات آلومینیومی کاملاً ملایم و ملایم است و خطر بروز خوردگی در آینده را کاهش می دهد

03: هواپیما: تقاضای کارایی بالای موتورهای هواپیما نیاز به یک فرآیند تمیز کردن فشرده را ایجاد می کند که باعث می شود قسمت موتور به حالت اولیه نزدیک شود ، دستگاه تمیز کردن مافوق صوت بلوک موتور ما به راحتی ، کامل و با خیال راحت هر دو بخش بزرگ و کوچک را تمیز کند ، توربین. تیغه ها ، نازل های سوخت ، اجزای ژنراتور ، ترمزها و سایر قسمت هایی که نیاز به تمیز کردن دوره ای دارند ، با استفاده از فرآیند تمیز کردن اولتراسونیک کاملاً به طور موثر و کاملاً تمیز انجام می شوند.

انتخاب اولین ترکیب مناسب برای وضعیت خاص شما می تواند چالش برانگیز باشد ، اگر اولین بار است که کافیست ، فقط ایمیل را به AG SONIC ارسال کنید ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا محصول بهینه و پاک کننده ترکیب شیمیایی را به شما معرفی کنیم.

چرا دستگاه تمیز کردن مافوق صوت را برای تمیز کردن قطعات موتور و قطعات موتور انتخاب می کنیم؟

تمیز و پیچیده و رسیدن به مناطق به راحتی دشوار است

چالش مهم هر سیستم تمیز کردن ، دشواری هایی است که در مقابله با فضاهای ریز ، هندسه های پیچیده ، و رسیدن به سطوح دشوار با آن روبرو هستید ، تمیز کردن اولتراسونیک حتی به سوراخ های کور و دیافراگم های کوچک نیز نفوذ می کند ، که قبلاً نرخ موفقیت و ضرب و شتم ، تحریک یکنواخت راه حل تمیز کردن تضمین می کند که عمل تمیز کردن حتی به سختی امکان دسترسی به مناطقی که قبلاً به برس های تخصصی و سایر دستگاه های تمیز کننده پیچیده و بدون ضمانت واقعی نتیجه موفقیت آمیز و مداوم تمیز کردن نیاز دارند ، نفوذ می کند ، عوامل مختلفی در تعیین ترکیب دستگاه اولتراسونیک و محلول شیمیایی استفاده می شود. متناسب با نیاز خاص شما

برای تمیز کردن مؤثر دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک باید از مواد شیمیایی تمیز کننده استفاده کند ، در دمای مناسب کار کند و از فرکانس صحیح استفاده کند ، بخشی که برای تمیز کردن آلودگی حذف می شود و درجه خاک را تعیین می کند ، این را تعیین کنید ، سالها تجربه ما مشاوره دهید تولید کنندگان و تعمیر و نگهداری در فرآیند صحیح نیازهای نظافتی به ما کمک می کنند تا دسته کاملی را که مورد نیاز شماست شناسایی کنیم ، فقط ایمیل AG SONIC را بفرستید یا با ما تماس بگیرید ، و ما شما را به سرعت به راه حل مناسب راهنمایی می کنیم

تمیز کننده های مافوق صوت دستگاه تمیز کردن التراسونیک لوله بلند لوله

شماره مدل T-2090
اندازه مخزن اولتراسونیک (میلی متر) 2700x310x370mm (105 "L x 12" W x 14.5 "
اندازه مخزن شستشو (میلی متر) 2700x310x370mm (105 "L x 12" W x 14.5 ")
ظرفیت 310 لیتر
قدرت التراسونیک 4500W
قدرت گرمایش 9 کیلووات
شماره مبدل 90 عدد
فرکانس اولتراسونیک 28kz یا 40kzz
تایمر 30 0 قابل تنظیم
بخاری قابل تنظیم 20 ~ 80C
مواد فولاد ضد زنگ 304
منبع تغذیه AC220V ، 3phase ، AC380V / 415V 3phase
اختیاری سیستم تصفیه

پاک کننده های اولتراسونیک خودرو در درجه اول یک سیستم مخزن آبی است که از انرژی مافوق صوت برای از بین بردن کثیفی ، گریس ، روغن و کربن پخته شده از قطعات استفاده می کند. آلودگی هایی از قبیل صافی ، زنگ زدگی ، واشرهای چسبنده و لایه های سنگین کربن پخته نیز می توانند با تمیز کردن اولتراسونیک از بین بروند اما به شیمی درمانی تهاجمی بیشتری نیاز دارند. بر خلاف برخی از فرآیندهای تمیز کردن ، تمیز کردن اولتراسونیک باعث نمی شود قسمت های پیچیده ، سبک و یا به راحتی آسیب دیده باشد.

تمام حمام های مافوق صوت با درب و سبد کامل تهیه می شود

تمیز کردن فوق العاده صوتی AGSONIC همه قطعات قدیمی و جدید قبل از مونتاژ موتور. این روش تمیز کردن اولتراسونیک به مدت طولانی به عنوان "معیار" در تمیز کردن شناخته می شود. کاویتاسیون اولتراسونیک قادر به تمیز کردن قسمت راست و بخشی از آن است. همچنین می تواند به مناطق داخلی برسد که با استفاده از سایر وسایل تمیز کردن از جمله اسپری و همزن مکانیکی در دسترس نیست. ماهیت نیرومند انرژی مافوق صوت "فشار" فیزیکی لازم برای شکستن پیوندهای مکانیکی و یونی را دارد که ذرات بسیار کوچکی را روی سطوح نگه می دارد.

تمیز کردن التراسونیک قطعات موتور ، قطعات موتور خودرو ، قطعات موتور کامیون و قطعات موتور دوچرخه موتور

فرآیند تمیز کردن مافوق صوت ما می تواند به طور مؤثر اجزای زیر را تمیز کند - ریخته گری های آلومینیوم ، بلوک های موتور ، کاربوتر ، سرسیلندر ، موتورها ، قطعات موتور ، جعبه دنده ، فیلترها ، لوله ها و سوپاپ ها.

توضیحات محصول

به تمیز کردن پیشران و بلوک های سیلندر ، تمیز کردن قطعات موتور کامیون ،

فرآیند تمیز کردن مافوق صوت ما می تواند به طور مؤثر اجزای زیر را تمیز کند - سرسیلندر و بلوک موتور و قطعات هواپیما ، ریخته گری آلومینیوم ، بلوک موتور ، کربرورس ، سیلندر هد ، موتور ، اجزای موتور ، جعبه دنده ، فیلترها ، لوله و سوپاپ.


دستگاه تمیز کردن مافوق صوت و سیلندرهای AG و بلوک های موتور ، انقلابی در روش ها و فرآیندهای تمیز کردن روی بشقاب های شیرآلات ، دستگاه تمیز کردن مافوق صوت ماوراء بنزین و قطعات هواپیما ما می تواند انواع قطعات خودرو ، هواپیما و موتور دریایی را تمیز کند ، فن آوری اولتراسونیک برای تمیز کردن قطعات دستی را از بین می برد. در حالی که کار تمیزکاری برتر را در اختیار شما قرار می دهید ، بسیاری از قسمت ها را می توان با راه حل های مبتنی بر آب سازگار با محیط زیست تمیز کرد

دستگاه های تمیز کردن اولتراسونیک بر اساس اصل همزن حلال های تمیز کننده با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا کار می کنند ، همزن اولتراسونیک باعث ایجاد میلیون ها حباب میکروسکوپی می شود که باعث آزاد شدن مقادیر زیادی از انرژی می شود ، این عمل ، به عنوان حفره ها شناخته می شود ، هرگونه آلاینده گیر کرده به سطح یک قسمت را جدا می کند حفره های مافوق صوت هر سطح در تماس با مایع تمیز کننده را کاملاً تمیز می کند

مشخصات لوله تمیزکننده التراسونیک لوله تمیزکننده اولتراسونیک لوله لوله


ویژگی های دستگاه:

• دستگاه نگهدارنده کم

• سیستم های تمیز کردن کار سنگین

• مواد شیمیایی دوستانه - بدن ضد SS Rust

• کارخانه آزمایشگاه صنعتی ، ساخت و ساز برای ماندگاری

• یک سال جنگ برای هرگونه نقص ساختگی

• به طور کامل با توجه به نیاز تمیز کردن سفارشی

• دخالت کمتر انسانی و خطای کمتر

• تمیز کردن دقیق و یکنواخت در هر زمان

دستگاه تمیز کردن مافوق صوت و سیلندرهای AG و بلوک های موتور ، انقلابی در روش ها و فرآیندهای تمیز کردن روی بشقاب های سوپاپ ، ماشین های تمیز کننده مافوق صوت قطعات و قطعات هواپیما ما می توانند انواع قطعات خودرو ، هواپیما و موتور دریایی را تمیز کنند ، فن آوری اولتراسونیک برای تمیز کردن قطعات دستی را از بین می برد. در حالی که کار تمیزکاری برتر را در اختیار شما قرار می دهید ، بسیاری از قسمت ها را می توان با راه حل های مبتنی بر آب سازگار با محیط زیست تمیز کرد

اطلاعات تماس
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: AGSONIC

تلفن: +8618928856885

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات