خانه محصولاتدستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک

10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید

گواهی
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
نظرات مشتریان
AGSONIC قادر است وسایل بیشتری را در کمتر از نیمی از زمان تمیز کند. وسایلی که برای تمیز کردن آنها 15-20 دقیقه یا بیشتر صرف می شد ، اکنون در 3-5 دقیقه کاملاً تمیز می شوند و به آنها مزیت رقابتی نسبت به سایر مغازه های منطقه می دهد.

—— خدمات تعمیر مگنوس

تعهد ما این است که بیشترین اهانت را به مشتریان خود ارائه دهیم ، و AGSONIC به من کمک می کند تا آن قول را عملی کنم. "

—— شرکت Paul— Saw

من با پاک کننده اولتراسونیک آگسونیک 100٪ موفقیت دارم. کاربراتور را جدا می کنیم و آنها را درون پاک کننده می ریزیم. من تضمین می کنم وقتی آنها از دستگاه بیرون بیایند ، آنها عالی خواهند بود. نمی توانم به اندازه کافی بگویم با این دستگاه پول خود را ده برابر می کنید. این جذاب ترین ابزار روی کره زمین است. "

—— شرکت خوان - دریایی

در گذشته یک روز کامل طول می کشد تا به صورت دستی مواد پشتیبانی را از برخی قسمت های 3D حذف کنید. اکنون ما فقط قطعات را درون دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک AGSONIC قرار داده و در حالی که آنها تمیز می شوند کار دیگری انجام می دهند. بعد از سه ساعت ، قطعات خوب و تمیز داریم. "

—— علامت

چت IM آنلاین در حال حاضر

10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید

10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید
10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید 10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید

تصویر بزرگ :  10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: AGSONIC
گواهی: CE
شماره مدل: T-2072S
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 واحد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: چوبی مورد
زمان تحویل: 10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000 عدد / ماه

10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید

شرح
مواد: فولاد ضد زنگ 304 کاربرد: مخزن اولتراسونیک گرم شده
گزینه: بشویید و بشویید صنعت: دستگاه تمیز کردن کور
اژدها: پاک کننده پرده 10 فوت / 3000 میلی متر زمان تمیز کردن: 2-3 دقیقه
برجسته:

دستگاه تمیز کردن پنجره

,

تجهیزات تمیز کردن پنجره

10 دستگاه تمیز کردن پرده اولتراسونیک کوره ، مخزن اولتراسونیک را شسته و بشویید

فن آوری تمیز تر و سریعتر و تمیز تر امکان بالقوه رشد اقتصادی را فراهم می آورد.

• راه حل های تمیز کردن التراسونیک کور ملایم و عطر و بوی نیست

• از نظر بالینی نشان داده شده است که باعث کاهش گرد و غبار و سایر آلرژن های موجود در هوا می شود

تمیز کردن کور

تمیز کردن پرده ونیزی فرایند وقت گیر هنگام استفاده از روشهای معمولی است. اما با هر سونوگرافی هر شغلی مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک ساده باشد ، کارآمد و خوشایند باشد ، هر چند دقیقه و بدون هیچ تلاش جدی از طرف شما انجام شود. کورها را می توان از قبل پاک کرد و دوباره پاک کرد. با کمک یک Ultrasonic Eco Cleaning Solutions Blind Cleaners منحصر به فرد برای پرده طراحی شده ، شما سریعتر از گذشته پرده ها را تمیز می کنید.

چه عواملی در تمیز کردن کور مافوق صوت اثر دارد؟

1. فرکانس اولتراسونیک : 28kz و 40kz محبوب است ، 28kz در نیروی تمیز کردن قوی تر است ، اما ، فرکانس 40kz یا بالاتر با مقیاس کوچکتر از نفوذ ، دستگاه همچنین می تواند با دو فرکانس مختلف ساخته شود تا ترکیبی از قدرت تهاجمی و حذف ذرات ریز را فراهم کند. ، KEEPLEADER همچنین تابعی از شدت قدرت را به شما ارائه می دهد تا در این موارد اولتراسونیک برای موارد ظریف بسیار ملایم باشد و در مواقع مناسب تهاجمی تر باشد.

2. راه حل : صرف نظر از پتانسیل مکانیکی موجود ، اثربخشی تمیز کردن اولتراسونیک توسط میزان آب مخزن و نوع محلول تأثیر می گذارد ، تمیز کردن کور مافوق صوت اغلب از صابون استفاده می شود

3. زمان تمیز کردن : اگر یک وینیل عمودی رنگ آمیزی شده با نیکوتین را در مخزن اولتراسونیک فرو کنید ، در عرض چند لحظه از جرقه زرد مایع زرد رنگ شناور در آب مشاهده می شود ، تمیز کردن موثر کور اولتراسونیک نیاز به توجه به موارد تمیز و درجه و نوع آن دارد. خاک آلودگی درگیر ، در حالی که بسیاری از کثیف ها در دقیقه اول یا کمتر از غوطه وری در مخزن تمیز کردن دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک کور برداشته می شوند ، پارچه کور پارچه انرژی بیشتری را به خود جلب می کند و با سرعت های مختلف پاسخ می دهد

4- ماده: از آنجا که تمیز کردن اولتراسونیک شامل غوطه وری در آب است ، محدود کردن کاربرد آن به موادی که با خیال راحت می توان در آب غوطه ور شد ، محدود می شود ، اولتراسونیک مشکلی در صورت کوچک شدن پارچه ، گول ها از کار افتادن و یا رنگ کردن آن ها وجود ندارد ، ناسازگاری آنها با آبی که احتمالاً این مشکل را ایجاد کرده است ، در حالی که بیشتر پرده های سخت و بسیاری از پرده های پارچه ای می توانند با استفاده از اولتراسونیک به طور موثر تمیز شوند ، سن سایه (پارچه تضعیف شده در آفتاب ، چسب های متبلور با سن و غیره) و نوع خاکی موجود ممکن است چه چیزی را محدود کند ( در صورت تمیز کردن اولتراسونیک ، سایه های لانه زنبوری یا چسب های حساس به آب ممکن است در اثر تمیز کردن اولتراسونیک آسیب ببینند.

تمیز کردن پرده اولتراسونیک چیست؟

سونوگرافی روشی برای تمیز کردن پرده و سایه های پنجره شما از طریق استفاده از امواج صوتی است. سریع ، ملایم ، کارآمد و بی خطر است. هیچ ماده شیمیایی خطرناکی در فرآیند تمیز کردن دخیل نیست. سونوگرافی ، ونها / شکافهای پرده ، راه آهن سر ، و همچنین تارها ، رشته ها و گرگ را تمیز می کند. پرده های شما دوباره مثل جدید است!

چرا به دستگاه پاک کننده اولتراسونیک کور نیاز دارید

بعد از خرید پرده پنجره مناسب ، احساس ارتقا می کنید ، اما هر چیز زیبایی در زندگی با یک مسئولیت همراه است. بنابراین ، مهم نیست که چقدر برنامه شما سخت است ، فقط فراموش نکنید که پرده های خود را در فاصله زمانی منظم تمیز کنید. یک کور کثیف نه تنها کثیف به نظر می رسد بلکه باعث ایجاد شرایط دیسکی برای سلامتی شما می شود. خاک رسوب شده حاوی باکتری ، قارچ ، آلرژن و غیره است.

فن آوری تمیز کردن کور آلتراسونیک دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک کور با صابون ملایم حباب های بسیار زیادی را تشکیل می دهد. امواج صوتی ناشی از دستگاه اثر فشرده کننده ای را ایجاد می کنند. این گرد و غبار و میکروب ها را از پرده های غوطه ور خارج می کند. این سریعترین روش تمیز کردن است. بدون هیچگونه مواد شیمیایی ، تمیز کردن کارآمد را فراهم می کند. تمیز کردن التراسونیک کور بهترین راه حل برای پنجره زرق و برق دار کور است.

تمیز کردن اولتراسونیک کور و سایه چگونه کار می کند؟

مخزن تمیز کردن اولتراسونیک

مخزن تمیز کردن اولتراسونیک ما امواج صوتی ارتعاشی را در آب گرم ایجاد می کند که به نوبه خود حباب میکروسکوپی ایجاد می کنند که ذرات کثیفی قابل مشاهده و میکروسکوپی را به آرامی از یک جسم خارج می کنند. این حباب ها به قدری کوچک هستند که باعث می شود هر شکاف و حفره ای به همراه خاک ، لکه های سرسخت و آلاینده های بیولوژیکی تمیز شوند. فرایند تمیز کردن اولتراسونیک باند استاتیک را با کمک یک محلول شوینده قابل تجزیه زیست تخریب پذیر می شکند. پرده ها را شسته و سپس خشک می کنند. این پرده / سایه های شما را تمیز و بدون لکه می گذارد. تمیز کردن اولتراسونیک کور و سایه به شکلی که روشهای تمیز کردن معمولی ممکن است خراشیده ، گودال یا آسیب نبیند.

پرده هایم را تمیز می کنم. آیا به اندازه کافی خوب نیست؟

گرد و غبار دست باعث ایجاد الکتریسیته ساکن می شود. این گرد و غبار ، گرد و غبار را به خود جذب می کند و فقط سطح آن را مجدداً خاک می کند و یا باعث ایجاد آلرژن ها می شود. آیا تاکنون روی سطح کور مالیده اید و متوجه شده اید که پس از تمیز کردن ، یک لایه نازک از گرد و غبار خاموش می شود؟ این آلاینده های کوچک را می توان استنشاق کرد. شستشوی فشار و تمیز کردن بخار می تواند سطح پرده را خراب کند. پاک کننده های خانگی می توانند پرده را رنگ کرده یا لکه دار کنند. شما نمی توانید مانند تجهیزات تمیز کردن مافوق صوت قسمتهای پیچیده پرده خود را به طور موثری تمیز کنید.

توضیحات محصول

تمیز کردن ماشین آلات پلاستیکی یا فلزی Persian Slat ونیزی Vertical Roman Shade Mini Blinds دستگاههای تمیزکننده اولتراسونیک کور

معرفی مختصر:

  • این روند با مخزن پر از آب نرم آغاز می شود. این مخزن از امواج صوتی در داخل آب استفاده می کند تا خاک ، دود و سایر بقایای پرده شما را از بین ببرد.
  • تمیز کردن اولتراسونیک کور روشی ساده و کارآمد برای تمیز کردن پرده و نگه داشتن آنها به نظر می رسد به این روش طولانی تر ، نه اینکه هنگام استفاده از روش های دیگر تمیز کردن کور.
  • پاک کننده های کریستال التراسونیک می توانند به طور موثری انواع پرده ها از جمله ونیزی ، عمودی ، دوتایی ، سیلو ، پارچه های بافته شده و سایه های پلیسه دار را تمیز و جای دهند.

چه آلودگی هایی را می توان تمیز کرد؟

تمیز کردن اولتراسونیک با موج صدا سریعترین و آسانترین راه برای تمیز کردن پرده ها ، سایه ها و موارد دیگر ، از بین بردن کثیفی ، گرد و غبار ، گریس ، لکه ، دود ، اثر انگشت ، نیکوتین و گرده و همچنین سایر جمع کننده های آلرژن به جلوگیری از ایستا و مجرای ساخت

تجارت پاک کننده های کور:

مشتریان بیشتر و بیشتری که سعی در ارائه خدمات نظافت به مشتریان خود دارند.

زمان تمیز کردن هر نابینا با سونوگرافی حدود ثانیه است.

اگر ما خدمات نظافت را به مشتریان ارائه می دهیم ، سود هر روز 100 دلار آمریکا است.

یک ماه (20 روز) 2000 دلار آمریکا است.

یک سال (240days) 24000 دلار آمریکا.

عمر کار ماشینی حدود 6 5 5 سال یا بیشتر است.

مشخصات فنی:

شماره مدل T-2048 T-2060 T-2072
اندازه مخزن اولتراسونیک (میلی متر) 2200x200x400 2400x220x500 3000x220x500
اندازه مخزن شستشو (میلی متر) 2200x200x400 2400x220x500 3000x220x500
ابعاد خارجی. (میلی متر) 2380x630x620 2580x670x720 3180x670x720
ظرفیت 176 لیتر 264 لیتر 330 لیتر
قدرت التراسونیک 2400W 3000W 3600W
قدرت گرمایش 3KW 6KW 9 کیلووات
شماره مبدل 48 قطعه 60 قطعه 72 عدد
فرکانس اولتراسونیک 28kz یا 40kzz
تایمر 30 0 قابل تنظیم
بخاری قابل تنظیم 20 ~ 80C
مواد فولاد ضد زنگ 304
منبع تغذیه AC220V ، 3phase ، AC380V / 415V 3phase
اختیاری قفسه خشک کن ، سینی خشک کن ، حباب هوا

واحدهای تمیز کننده پرده التراسونیک

اولتراسونیک های صنعتی دو اندازه استاندارد واحد تمیز کننده کور مافوق صوت ارائه می دهد. سونوگرافی های صنعتی همچنین می توانند هر سایز از پاک کننده های کور را متناسب با نیازهای خاص شما بسازند.

این دستگاه ها با سیستم مخزن دوتایی به طور استاندارد عرضه می شوند. شستشو و شستشو ، مخزن اولتراسونیک گرم ، کنترل دیجیتال دما و کنترل زمان سنج ، رنده ها و قفسه کور برای خشک کردن. آموزش کامل در مورد استفاده از دستگاه ، بهترین تکنیک های تمیز کردن پرده ها و نکات و ترفندهای تمیز کردن اولتراسونیک در زمینه خرید هر دستگاه ارائه می شود.

صنعت پنجره کور-از لحظه ورود هر یک از هشت سالن ، مشخص شد که روند فروش پرده پارچه ای و سایه غلتکی ادامه دارد.

این خبر فوق العاده برای پاک کننده های کور مافوق صوت است! این پرده های زیبا و با سطح بالاتر نیاز به سرمایه گذاری بیشتری برای مصرف کنندگان دارند. برای محافظت از این سرمایه گذاری ، آنها مایل هستند به جای خرید پرده های جدید ، تمیز کردن و تعمیر و نگهداری آن را بپردازند.

بیشتر تولید کنندگان کور هستند و / یا پرده های جدید را می فروشند. پاک کننده اولتراسونیک کور که به راحتی می توان پرده ها را تمیز کرد و چقدر سود در این سرویس دارد. بیشتر مشتری به ما گفت که از آنها خواسته شده است که پرده را تمیز کنند. بسیاری بحث کردند که با ارائه نظافت ، راحت تر می توانید مشتری های خود را در پرده های گران قیمت تر سرمایه گذاری کنید.

در عرض چند دقیقه ، اسلایدها تمیز ، تارها و نردبانها تمیز بود و آماده استراحت مجدد بوده و برای سالهای بعد مورد استفاده قرار می گرفت.

پاکسازی مسکونی و تجاری مسکونی می تواند اقدامی دشوار باشد ، به خصوص هنگام برخورد با انواع مختلفی از پنجره های سخت پوشانده شده در بازارهای امروزی مانند فلز ، پلاستیک و چوب های کاهنده. فن آوری اولتراسونیک توسط صنعت به عنوان سریعترین و موثرترین روش تمیز کردن شناخته شده است. این محصول توسط بسیاری از تولیدکنندگان نابینا توصیه می شود که شامل محصولات و سبک های خاص خود از جمله پرده عمودی ، سایه های پلیسه دار و لانه زنبوری ، سیلوت ، لومینت ، چوب بافته شده و پرده های تزئینی سنتی هستند.

فن آوری تمیز تر و سریعتر و تمیز تر امکان بالقوه رشد اقتصادی را فراهم می آورد.

• راه حل های تمیز کردن التراسونیک کور ملایم و عطر و بوی نیست

• از نظر بالینی نشان داده شده است که باعث کاهش گرد و غبار و سایر آلرژن های موجود در هوا می شود

• تمیز کردن منظم باعث افزایش عمر پرده ها می شود

• آهنگ ها و مکانیسم ها تمیز می شوند و بهتر کار می کنند

• فرصتی برای بهبود یا گسترش مشاغل فعلی و خط مقدم شما ارائه می دهد

اطلاعات تماس
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: AGSONIC

تلفن: +8618928856885

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات