خانه محصولاتپاک کننده اولتراسونیک خودرو

حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو

گواهی
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
نظرات مشتریان
AGSONIC قادر است وسایل بیشتری را در کمتر از نیمی از زمان تمیز کند. وسایلی که برای تمیز کردن آنها 15-20 دقیقه یا بیشتر صرف می شد ، اکنون در 3-5 دقیقه کاملاً تمیز می شوند و به آنها مزیت رقابتی نسبت به سایر مغازه های منطقه می دهد.

—— خدمات تعمیر مگنوس

تعهد ما این است که بیشترین اهانت را به مشتریان خود ارائه دهیم ، و AGSONIC به من کمک می کند تا آن قول را عملی کنم. "

—— شرکت Paul— Saw

من با پاک کننده اولتراسونیک آگسونیک 100٪ موفقیت دارم. کاربراتور را جدا می کنیم و آنها را درون پاک کننده می ریزیم. من تضمین می کنم وقتی آنها از دستگاه بیرون بیایند ، آنها عالی خواهند بود. نمی توانم به اندازه کافی بگویم با این دستگاه پول خود را ده برابر می کنید. این جذاب ترین ابزار روی کره زمین است. "

—— شرکت خوان - دریایی

در گذشته یک روز کامل طول می کشد تا به صورت دستی مواد پشتیبانی را از برخی قسمت های 3D حذف کنید. اکنون ما فقط قطعات را درون دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک AGSONIC قرار داده و در حالی که آنها تمیز می شوند کار دیگری انجام می دهند. بعد از سه ساعت ، قطعات خوب و تمیز داریم. "

—— علامت

چت IM آنلاین در حال حاضر

حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو

حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو
حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو

تصویر بزرگ :  حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: AGSONIC
گواهی: CE
شماره مدل: T-2060
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 واحد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: چوبی مورد
زمان تحویل: 10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000 عدد / ماه

حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات اتومبیل فولاد ضد زنگ 40Khz قطعات خودرو

شرح
مواد: فولاد ضد زنگ 304 کاربرد: قطعات هواپیما
گزینه: پاک کننده اولتراسونیک اتوماتیک گزینه 2: Risning Tank
قدرت اولتراسونیک: 3 کیلو وات قدرت گرمایش: 6 کیلو وات
برجسته:

دستگاه تمیز کردن قطعات خودرو

,

مخازن تمیز کردن قطعات خودرو

,

پاک کننده اولتراسونیک قطعات خودرو 40 کیلو هرتز

حمام تمیزکننده اولتراسونیک قطعات خودرو اولتراسونیک خودرو فولاد ضد زنگ 40Khz

تمیز کننده حمام التراسونیک اتومبیل تمیزکننده اولتراسونیک برای قطعات خودرو

فرکانس و تمیز کردن

تا 5 سال گذشته ، تمیز کردن اولتراسونیک به طور معمول محدود به انتهای پایین طیف التراسونیک 20 — و 30 کیلو هرتز برای سیستم های مغناطیسی و 25 و 40 کیلو هرتز برای سیستم های پیزوالکتریک بود. اخیراً ، تولید کنندگان سیستم هایی را تولید کرده اند که در فرکانس های بسیار بالاتر از 100 کیلوهرتز کار خواهند کرد. این فرکانسهای بالاتر روی بسترهای حساس تهاجمی تر هستند و می توانند سطح آلودگی را تا محدوده زیرمیکرون تمیز کنند. آنها می توانند برای کاربردهایی نظیر تمیز کردن دیسک شکننده یا اجزای نیمه هادی ایده آل باشند اما فاقد توان لازم برای کاربردهای صنعتی با دقت استاندارد هستند. محدوده فرکانس اولیه برای فرآیند معمول صنعتی همچنان 40-40 کیلوهرتز است.

در بیش از 20 ساعت کار صرفه جویی کرده و در معرض شیمیایی کارمندان به حداقل می رسید.

AGSONIC ارزان ترین یا گران ترین نبود. آنها کالایی عالی برای پول و تعهد به خدمات به مشتریان داشتند. AGSONIC حتی با فاصله از 2000 مایل دورتر ، کار با آن بسیار آسان است. مقاوم سازی و سایر نیازهای پشتیبانی به شیوه ای بسیار پاسخگو صورت گرفته است. قابلیت اطمینان و خدمات AGSONIC بخشی از موفقیت عملیاتی ما است. در مورد کارمندان و مدیریت ما ، واحدهای AGSONIC ما برای ماندن در اینجا هستند. برای هر نیاز آینده ، AGSONIC انتخاب 1 ماست.

- بازخورد مشتری هوافضا.

چرا یک پاک کننده اولتراسونیک برای قطعات هواپیما ایده آل است

در سه کلمه: کامل ، ایمن و سریع. آلاینده هایی که در اثر تمیز کردن دستی از دست می روند معمولاً مواردی هستند که در شکافهای عمیق و در سایر سطوح امکان پذیر نیست. علاوه بر این ، سطوح قالب بسیار به پایان رسیده توسط فرایندهای دستی می توانند خراشیده یا در غیر این صورت آسیب ببینند. قالب های بزرگ برای مانور دشوار است و بیشتر در هنگام تمیز کردن دستی باعث آسیب بیشتر می شود. و هرچه مدت زمان بیشتری برای تمیز کردن قالب ها طول بکشد ، خطر آسیب بیشتر می شود.

عمل تمیز کردن اولتراسونیک هر سه مسئله را حل می کند.

این کاملاً کامل است زیرا به تمام سطوح قالب غوطه ور در محلول تمیز کردن اولتراسونیک مبتنی بر آب تخریب پذیر می رسد. این بی خطر است زیرا در حالی که عمل تمیز کردن می تواند "خشن" خوانده شود ، آنقدر سریع رخ می دهد که سطوح قالب تزریق بسیار جلا در طی فرآیند تمیز کردن صدمه نبیند. منظور ما از سریع 10 تا 15 دقیقه است اگرچه قالب های پیچیده بزرگ ممکن است نیاز به یک چرخه تمیز طولانی تر داشته باشند.

تمیز کردن قطعات هواپیما توسط Cavitation Action

عمل کاویتاسیون به عنوان انفجار حباب های بی شماری در برابر سطوح محصولات غوطه ور در محلول تمیز کردن توصیف می شود. حباب ها هنگامی ایجاد می شوند که مبدل های دارای ژنراتور متصل به مخزن تمیزکننده اولتراسونیک در فرکانس های اولتراسونیک در هزاران چرخه در ثانیه یا کیلو هرتز (کیلوهرتز) اندازه گیری شوند.

انتخاب وسایل تمیز کردن تا حد زیادی با اندازه قالبهایی که تمیز می شوند اداره می شود. پاک کننده های اولتراسونیک از واحد های کوچک بنز گرفته تا تجهیزات اندازه گیری شده در طبقه صنعتی که می توانند برای چرخه های تمیز کردن خودکار و شستشو مناسب باشند ، در دسترس هستند. اما پاک کن را با بخاری ، تایمر و حالت جارو انتخاب کنید.

صرف نظر از اندازه تجهیزات ، این روند تقریباً رو به جلو است. در اینجا توضیح ساده ای وجود دارد که می تواند براساس عملیات خاص شما اصلاح شود:

1- تمیز کننده اولتراسونیک را با آب پر کنید اما به دلیل اندازه قالب های تمیز شده ، محل تمیز کردن محلول محلول را تمیز کنید. مقدار مناسب کنسانتره تمیز کردن محلول تخریب پذیر را اضافه کنید. از دانشمندان Tovatech بخواهید که فرمول بندی صحیح را بر اساس نوع آلودگی هایی که از بین می برید و خود قالب از چه نوع ساخته شده توصیه می کنند.

2. هنگامی که شما آماده برای تمیز کردن قالب تزریق در سبد تمیز کننده هستید. مراقب باشید که آنها با یکدیگر ارتباط برقرار نکنند. اگر قسمتهای بزرگی را تمیز می کنید ، ممکن است آنها را در محلول تمیز کردن به حالت تعلیق درآورید تا با قسمت مخزن تماس نگیرند. بعضی از پاک کننده های صنعتی به پشتی های پایین مجهز شده اند تا از محصولات تمیز شده پشتیبانی کنند.

3. بسته به میزان آلودگی ، بخاری را روی 65 درجه سانتیگراد و تایمر 10 تا 60 دقیقه تنظیم کنید. حالت اطمینان را برای اطمینان از توزیع یکنواخت کاویتاسیون و ترویج تمیز کردن یکنواخت فعال کنید و سپس قالب ها را در محلول قرار دهید. با تجربه شما شرایط بهینه نظافت را ایجاد خواهید کرد.

4- در پایان چرخه قالب ها را برداشته و بازرسی کنید. در صورت رضایت ، آنها را با آب گرم تازه بشویید و بگذارید خشک شود یا آنها را با هوای فشرده خشک کنید. توجه داشته باشید که تنظیمات پیچیده و حفره ها ممکن است آب را به دام بیندازند که باید با اضافه کردن یک اجاق خشک کن برقی به محل کار خود برداشته شود.

نوک شستشو: شما می خواهید بقایای محلول تمیز کردن را به طور کامل از بین ببرید. اشکال پیچیده ممکن است نیاز به شستشوی اسپری یا در موارد خاص شستشو توسط کاویتاسیون در مخزن شستشوی مافوق صوت داشته باشد.

نحوه تمیز کردن قطعات بزرگ هواپیما

قطعات پیچیده هواپیما نیاز به تمیز کردن دقیق دارند.

قطعات پیچیده هواپیما   سرمایه گذاری های قابل توجهی توسط شرکتهای قالب گیری تزریق پلاستیک انجام می شود که برای محافظت از سرمایه گذاری های خود باید روش های تمیز کردن را برای از بین بردن انواع آلاینده های سرسخت ایجاد کنند. این موارد شامل سوختگی روی باقیمانده ها ، روغن ها ، چشمک زدن و گریس ها است که در صورت اجازه باقی ماندن ، باعث رد محصول توسط گروه کنترل کیفیت می شود. شستن دست با حلال ها به سادگی کار را انجام نمی دهد. علاوه بر وقت گیر بودن ، تمیز کردن دستی خطرات بالقوه سلامتی برای پرسنل و مشکلات دفع حلال را نیز به همراه دارد. راه حل استفاده از تمیزکننده اولتراسونیک به جای شستشو در واشر قطعات بر اساس حلال است

توضیحات محصول

سونوگرافی: تنها راه برای تمیز کردن با اعتماد به نفس

صرف نظر از منبع آلودگی و آلودگی ، سیستم های تمیز کردن اولتراسونیک AG به گونه ای طراحی شده اند که در صنایع متنوعی کاربردهای متنوعی را در خود جای دهد. ماشین های ما سریع ، موثر و کارآمد به شما امکان می دهند تقریباً هر نوع قسمت یا قطعات را تمیز کنید. در زیر فقط یک لیست کوتاه از انواع مختلفی از مواردی که با استفاده از سیستم های ما پاک شده اند وجود دارد.

  • خودرو (اتومبیل ، کامیون ، موتور سیکلت) به فیلم زیر مراجعه کنید
  • حمل و نقل هوایی (هلیکوپتر ، هواپیما و پشتیبانی زمینی)
  • قایق شخصی و دریایی
  • قالب تزریق
  • رستوران ها ، نانوایی ها و آشپزخانه ها (فیلترهای اجاق گاز ، مشعل ها ، گلدان ها ، قابلمه ها ، ظروف)
  • انواع ماشین آلات
  • ابزار ، آجیل ، پیچ و مهره
  • اکستروژن و دبرابر کردن
  • تقریباً هر چیزی از فلز (آهنی و غیر آهنی) ، پلاستیک ، وینیل و چوب ساخته شده است.

مشخصات پاک کننده اولتراسونیک 3 قسمت هواپیما:

شماره مدل T-2060
اندازه مخزن اولتراسونیک (میلی متر) 730 x 480 x 760 میلی متر
اندازه مخزن شستشو (میلی متر) 730 x 480 x h760
ظرفیت 266L
قدرت التراسونیک 3600W
قدرت گرمایش 9 کیلووات
شماره مبدل 60 قطعه
فرکانس اولتراسونیک 28kz یا 40kzz
تایمر 30 0 قابل تنظیم
بخاری قابل تنظیم 20 ~ 80C
مواد فولاد ضد زنگ 304
منبع تغذیه AC220V ، 3phase ، AC380V / 415V 3phase
اختیاری سیستم تصفیه

اطلاعات تماس
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: AGSONIC

تلفن: +8618928856885

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات