خانه اخبار

چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED اخبار شرکت

گواهی
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
نظرات مشتریان
AGSONIC قادر است وسایل بیشتری را در کمتر از نیمی از زمان تمیز کند. وسایلی که برای تمیز کردن آنها 15-20 دقیقه یا بیشتر صرف می شد ، اکنون در 3-5 دقیقه کاملاً تمیز می شوند و به آنها مزیت رقابتی نسبت به سایر مغازه های منطقه می دهد.

—— خدمات تعمیر مگنوس

تعهد ما این است که بیشترین اهانت را به مشتریان خود ارائه دهیم ، و AGSONIC به من کمک می کند تا آن قول را عملی کنم. "

—— شرکت Paul— Saw

من با پاک کننده اولتراسونیک آگسونیک 100٪ موفقیت دارم. کاربراتور را جدا می کنیم و آنها را درون پاک کننده می ریزیم. من تضمین می کنم وقتی آنها از دستگاه بیرون بیایند ، آنها عالی خواهند بود. نمی توانم به اندازه کافی بگویم با این دستگاه پول خود را ده برابر می کنید. این جذاب ترین ابزار روی کره زمین است. "

—— شرکت خوان - دریایی

در گذشته یک روز کامل طول می کشد تا به صورت دستی مواد پشتیبانی را از برخی قسمت های 3D حذف کنید. اکنون ما فقط قطعات را درون دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک AGSONIC قرار داده و در حالی که آنها تمیز می شوند کار دیگری انجام می دهند. بعد از سه ساعت ، قطعات خوب و تمیز داریم. "

—— علامت

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
آخرین اخبار شرکت پاک کننده اولتراسونیک کاهش نویز

پاک کننده اولتراسونیک کاهش نویز

[2019-09-29 11:26:15]
AG Sonic نوآورانه برای تمیز کردن با کاهش سونوگرافی در مقایسه با دستگاههای تمیزکننده اولتراسونیک قبلی ، 50٪ درصد کاهش سر و صداهای خشن ، بهتر به نظر می رسد انبار پاک کننده اولتراسونیک AG Sonic استاندارد 2L تا 30L... ادامه مطلب
آخرین اخبار شرکت درباره اولتراسونیک

درباره اولتراسونیک

[2019-06-03 12:15:36]
تمیز کردن اولتراسونیک چیست؟ تمیز کردن اولتراسونیک حذف سریع و کامل آلاینده ها از اشیاء است که با غوطه وری در مخزن مایع حاصل می شود که با امواج صوتی با فرکانس بالا سرازیر می شود. این امواج صوتی غیر قابل شنیدن ، یک عمل شستشو را در درون سیال ایجاد می کنند ، که با انرژی الکتریکی با فرکانس بالا حاصل می شو... ادامه مطلب
Page 1 of 1