خانه

AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED کارخانه تور

گواهی
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
چین AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها
نظرات مشتریان
AGSONIC قادر است وسایل بیشتری را در کمتر از نیمی از زمان تمیز کند. وسایلی که برای تمیز کردن آنها 15-20 دقیقه یا بیشتر صرف می شد ، اکنون در 3-5 دقیقه کاملاً تمیز می شوند و به آنها مزیت رقابتی نسبت به سایر مغازه های منطقه می دهد.

—— خدمات تعمیر مگنوس

تعهد ما این است که بیشترین اهانت را به مشتریان خود ارائه دهیم ، و AGSONIC به من کمک می کند تا آن قول را عملی کنم. "

—— شرکت Paul— Saw

من با پاک کننده اولتراسونیک آگسونیک 100٪ موفقیت دارم. کاربراتور را جدا می کنیم و آنها را درون پاک کننده می ریزیم. من تضمین می کنم وقتی آنها از دستگاه بیرون بیایند ، آنها عالی خواهند بود. نمی توانم به اندازه کافی بگویم با این دستگاه پول خود را ده برابر می کنید. این جذاب ترین ابزار روی کره زمین است. "

—— شرکت خوان - دریایی

در گذشته یک روز کامل طول می کشد تا به صورت دستی مواد پشتیبانی را از برخی قسمت های 3D حذف کنید. اکنون ما فقط قطعات را درون دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک AGSONIC قرار داده و در حالی که آنها تمیز می شوند کار دیگری انجام می دهند. بعد از سه ساعت ، قطعات خوب و تمیز داریم. "

—— علامت

چت IM آنلاین در حال حاضر
خط تولید
1 2 3 4 5
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED
کارگاه
کار
آگونیک کارگاه
نظافت در کارگاه مشتری

کارگاه

کارخانه

کار

آگونیک کارگاه

نظافت در کارگاه مشتری

 • خط تولید

  AGSONIC Ultrasonics باعث تمیز کننده انواع مختلف و همچنین سیستم های اختصاصی می شود که برای اهداف خاص طراحی شده اند. سیستم ها شامل:

  • طرح های نیمکت و میز بالا برای برنامه های کوچکتر

  • مخازن تمیز کننده بزرگ

  • پاک کننده های اولتراسونیک چند مرحله ای که شامل تمیز کردن ، شستشو ، خشک شدن یا سایر مراحل می باشد

  • سیستم های غوطه وری برای تأمین مخازن موجود قابلیت تمیز کردن

  • پاک کننده های مخصوص صنعت برای برنامه های تمیز کردن قطعات هوافضا و خودرو

  • دستگاه های تمیز کردن نوار فلزی و سیم

  • سیستم های خودکار: AGSONIC 4 نوع سیستم مختلف خودکار را ارائه می دهد

  کارکنان فروش بسیار با تجربه

 • OEM / ODM

  طراحی و ساخت بی نظیر AGSONIC

  محصولات سفارشی و استاندارد

  رویکرد تولید بسیار انعطاف پذیر ما به ما امکان ارائه راه حل های سفارشی و استاندارد را می دهد.

  دستگاه های سفارشی ما برای اندازه های تخصصی تمیز کردن به اندازه های غیر استاندارد تولید می شوند. این موارد از میکروچیپ تا قطعات هواپیما ، ساعت تا سینی نانوایان متغیر است.

  مخازن طراحی شده سفارشی ما برای سفارش ساخته شده اند بدون اینکه مشتریان ما مجازات هزینه بالایی را برای الزامات غیر استاندارد متحمل شوند.

  در همه زمان ها ، ما در مرحله مشاوره بسیار مورد توجه قرار می گیریم تا مشخصات مناسب ، فرکانس متناسب با مسئله تمیز کردن خاص را تعیین کنیم.

  AGSONIC خط گسترده ای از اولتراسونیک را در هر نوع تنظیم مختلف و برای بسیاری از توزیع کننده های نصب شده توسعه داده ، تولید و توزیع کرده است.

 • تحقیق و توسعه

  طراحی و ساخت بی نظیر

  سرمایه گذاری مداوم ما در نرم افزارهای مدرن و برنامه های طراحی ، همراه با تیم با تجربه و باهوش ما اطمینان حاصل می کند که تجهیزات تمیز کردن اولتراسونیک AGSONIC در رأس صنعت تمیز کردن است.

  تیم حرفه ای تحقیق و توسعه که می تواند با درخواست ویژه شما دستگاه جدیدی را برای شما با یک نرم افزار منحصر به فرد و مورد پایگاه خود طراحی کند.

  محصولات تمیز کننده ما در طراحی و ساخت آنها بی نظیر است. آنها برای عملکرد استثنایی و عمر طولانی توسعه یافته اند. در ضمن تولید تجهیزات تمیز کردن اولتراسونیک ، ما نیز تولید کننده تجهیزات اصلی هستیم و قطعات و مونتاژهای مافوق صوت با کیفیت بالا را برای نصب در اشکال مختلف کارخانه صنعتی جهت تمیز کردن داخل و خارج از کشور تهیه می کنیم.

اطلاعات تماس
AG SONIC TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Jane

تلفن: 86-18928856885

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)